FaceBook

ICT Poland/Foxy

layout opakowania produktu marki Foxy

ICT Poland, właściciel marki Foxy, jest międzynarodową firmą produkującą materiały higieniczne. Firma od 2009 roku wspiera UNICEF Polska, przekazując darowizny na programy pomocy dzieciom w krajach rozwijających się oraz wspierając projekt edukacyjny UNICEF  „Wszystkie Kolory Świata”. Na opakowaniach wybranych produktów marki Foxy, w okresie cyklicznej akcji promocyjnej, umieszczana jest informacja o celu oraz wysokości wsparcia firmy na rzecz UNICEF. 

W ramach dotychczasowej współpracy ICT Poland przekazało UNICEF Polska łącznie 655 000 złotych na wsparcie programu edukacyjnego UNICEF „Szkoły dla Afryki” (w ramach którego przekazana pomoc finansowa trafiła do Angoli) oraz programu szczepień dzieci w Czadzie.

Laleczki UNICEF

Od 2011 roku ICT Poland wspiera projekt edukacyjny „Wszystkie Kolory Świata”. Akcja „Wszystkie Kolory Świata” polega na szyciu charytatywnych laleczek UNICEF, które symbolizują pomoc dzieciom w krajach rozwijających się. Każda uszyta laleczka UNICEF przekazywana jest przez jej wykonawcę innej osobie za symboliczną darowiznę na rzecz UNICEF. W Polsce projekt „Wszystkie Kolory Świata” realizowany jest od dwóch lat wśród polskich szkół i przedszkoli. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 1500 szkół i przedszkoli. Dzięki ich zaangażowaniu udało się pozyskać ponad 1 160 000 złotych na wsparcie programów szczepień dzieci, realizowanych przez UNICEF. Od 2012 roku w projekt „Wszystkie Kolory Świata” włączają się także pracownicy firm współpracujących z UNICEF Polska. 

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.